Više

  Edukacije o prepoznavanju i sprječavanju svih oblika nasilja u školama

  Najčitanije

  U organizaciji Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske i Ministarstva unutarnjih poslova ŽP održane su prošli tjedan u svim osnovnim i srednjim školama interaktivne edukacije na temu: Prepoznavanja i sprečavanja svih oblika nasilja s posebnim naglaskom na prevenciju internetskog nasilja. Nositelji aktivnosti u školama bili su pedagozi/stručni suradnici, koji su upoznali učenike kako prepoznati različite oblike nasilja te o postupanju i odgovornostima djelatnika i učenika u situacijama nastalog nasilja ili sumnje o postojanju nasilja.

  Predstavnici Policije i nadležnih Centara za socijalni rad nazočili su predavanjima, uključili se u savjetodavne razgovore te dali svoj stručni doprinos na navedenu temu.
  Ovakve edukacije i savjetodavni razgovori će se s učenicima odvijati kontinuirano te se nadamo da će se kod učenika razviti samosvijest o neprihvatljivim oblicima ponašanja, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti