Edukacijski seminar na teme iz oblasti prometa

Najčitanije

Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske organizirao je danas edukacijski seminar za ispitivače iz upravljanja motornim vozilom, ispitivače iz poznavanja propisa o sigurnosti prometa na cestama, predavače u autoškolama. Veliki je broj zainteresiranih pratio seminar na teme iz oblasti prometa koji je održan u amfiteatru Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju.

Ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Mario Pejić sve je nazočne pozdravio prigodnim riječima i zaželio uspješan rad seminara. Na temu prometnih nezgoda, te statističkih pokazatelja u prošloj godini govorio je u ime Ministarstva unutarnjih poslova Županije Posavske Josip Marković, načelnik prometne policije.

Održana su i predavanja  na teme : Komunikacija predavač/ispitivač/instruktor/kandidat (Vildana Neimarlija, prof. pedagogije i psihologije), Digitalni tahograf (Anto Oršolić, ispitivač iz upravljanja motornim vozilom) i Defanzivna vožnja (mr. Akif Smailhodžić, dipl. inž. prometa).

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti