Više

  EU poboljšava kapacitete Kazneno popravnog zavoda poluotvorenog tipa Orašje

  Najčitanije

  U Kazneno popravnom zavodu poluotvorenog tipa Orašje 22.07.2019. g. počeli su radovi na izgradnji objekta za edukaciju i sportske dvorane u okviru Odgojno popravnog doma za maloljetnike ove institucije.

  Cilj izgradnje novih objekata je da se kroz edukativne radionice i sportske aktivnosti omogući organiziranje različitih sekcija u kojima će štićenici imati mogućnost da iskažu svoje sposobnosti i kreativnost, te da se poboljša proces resocijalizacije maloljetnika.

  Izgradnju objekta za edukaciju i sportske dvorane financira Europska unija u okviru podrške Bosni i Hercegovini u području vladavine prava, te osiguravanju učinkovitosti, profesionalnosti i nezavisnosti sektora pravosuđa.

  Vrijednost radova izgradnje iznosi 750.000 eura, a planirano vrijeme gradnje je 12 mjeseci.

  Izvođač radova je ‘’Gradnja Invest 2’’ d.o.o. Odžak, dok je nadzor nad izvođenjem radova povjeren je firmi ‘’Aksa’’ d.o.o. Zenica. Projekt financira Europska unija.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti