Više

  EU4AGRI objavio Javni poziv

  Najčitanije

  U okviru projekta EU4AGRI, koji financira Europska unija, objavljen je Javni poziv za mjeru podrške investicijama u diverzifikaciju ekonomskih i socijalnih aktivnosti u ruralnim područjima.

  Kroz ovaj javni poziv, vrijedan 6.5 milijuna KM, Europska unija će podržati mala poljoprivredna gazdinstva kako bi pokrenuli nove ekonomske ili socijalne aktivnosti kojima će diverzificirati svoje izvore prihoda ili doprinijeti unapređenju kvalitete života u ruralnim područjima. Prednost će biti dana prijavama koje uključuju mala gazdinstva koja su upisana u registar poljoprivrednih gazdinstava, a čiji prihod ne prelazi 50.000 KM, odnosno koja nisu upisana u jedinstveni registar obveznika indirektnih poreza (PDV registar). Kroz ovaj javni poziv se od korisnika neće zahtijevati da registriraju obrt/poduzetničku djelatnost ili poduzeće.

  Prijave se mogu podnijeti od 27.09.2022. godine dok je krajnji rok 21.11.2022. godine do 17:00 sati, navodi se u obavijesti.

  Javni poziv i potrebne obrasce možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti