Više

  EU4AGRI objavio novi Javni poziv

  Najčitanije

  U okviru projekta EU4AGRI, koji financira Europska unija, objavljen je Javni poziv za mjeru potpore investicijama u primarnu poljoprivrednu proizvodnju. 

  U okviru ovog javnog poziva na raspolaganju je 3.5 milijuna KM, a sredstva potpore po jednoj prijavi mogu iznositi od 15.000 KM do 300.000 KM. Za svaki projekt podnositelj prijave mora osigurati vlastito sufinanciranje u iznosu od minimalno 35% ukupnog iznosa prihvatljivih troškova predložene investicije, izuzev za sektor proizvodnje voća i povrća gdje vlastito sufinanaciranje iznosi minimalno 30%.

  Prihvatljivi podnositelji prijava za dodjelu bespovratnih sredstava u okviru mjere potpore mogu biti obrti/samostalni poduzetnici, zadruge i poduzeća.

  Prijave se mogu podnijeti od 23.11.2022. godine, dok je krajnji rok za podnošenje prijava 31. siječanj 2023. godine do 15:00 sati. Prijave podnesene nakon isteka roka se neće uzeti u razmatranje, navodi se u javnom pozivu.

  Javni poziv možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti