Više

  Europski centar za obrazovanje iz Londona implementira project pružanja besplatne edukacije engleskog jezika

  Najčitanije

  Udruženje građana Centar za lični i profesionalni razvoj u suradnji sa El-Roi Europskim centrom za obrazovanje iz Londona implementira project pružanja besplatne edukacije engleskog jezika, prije svega za socijalno ugrožene građane širom BiH koji nisu u mogućnosti samostalno financirati postojeće tečajeve engleskog jezika. Po završetku tečaja svi polaznici dobivaju međunarodno priznat certifikat od strane Europskog centra za obrazovanje. Certifikat će moći koristiti prilikom apliciranja za posao ili daljnje školovanje. Certifikat je moguće upisati u radničku knjižicu.

  Spomenuti projekt se istovremeno implementira u 35 zemalja svijeta, do sada su njim obuhvatili oko 2000 polaznika u 20 gradova (uz ostale i Orašje), a sva prikupljena sredstva od udžbenika odlaze u fondove za socijalno ugroženu djecu diljem svijeta. Tečaj se sastoji od ukupno 9 nivoa a kandidati nastavu pohađaju na onom nivou koji se prethodno utvrdi predtestiranjem na web stranici Centra: www.centarlpr.com.

  Tečaju se mogu pridružiti i građani koji nisu socijalno ugroženi, uz obavezu  mjesečne participacije u iznosu od 27 KM.

  Prijave su u toku. navode u priopćenju, i vrše se putem službene web stranice Centra: www.centarlpr.com

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti