Više

  Federalni ministar Edin Ramić posjetio Odžak

  Najčitanije

  Ministar raseljenih osoba i izbjeglica FBiH Edin Ramić jučer (27.10.) posjetio je Odžak. Tijekom radne posjete ministru je prezentiran projekt uređenja kružnog toka i trga u Odžaku na prostoru ispred Županijskog suda i stare vijećnice.

  -Sredstva za izgradnju tog projekta osigurali su Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica i Vlada Županije Posavske preko Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša, a dio sredstava osigurat će i općina Odžak, navodi ministar prometa, veza i zaštite okoliša u Vladi ŽP Anes Osmanović, te pojašnjava: Dugo smo radili na ovom projektu i raduje nas da smo uspjeli u ovako teškom vremenu pronaći način da ovakav jedan veliki projekt bude realiziran. On predstavlja nastavak uređenja uže gradske jezgre. Preostaje za urediti još jedan mali dio oko hotela u Odžaku, koji je također u sklopu projekta, kako bi se ukomponiralo u uređenje kompeltnog dijela grada na potezu od Katoličke crkve do Odžačke džamije. Već ranije je urađeno moderno šetalište i jedan kružni tok na sjevernoj strani te šetnice, tako da ovim projektom grad Odžak dobiva jednu urbanu zonu kakvu i zaslužuje kao središte sudbene županijske vlasti, kazao je ministar Osmanović.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti