Više

  Federalni zavod za statistiku provodi anketu o radnoj snazi na području Županije Posavske

  Najčitanije

  Federalni zavod za statistiku provodi anketu o radnoj snazi (ARS 2017) na području Županije Posavske, sve tri općine, u točno određenim kućanstvima, ukupno 120 kućanstava. Anketa traje od 10. do 23. travnja, s ciljem prikupljanja podataka o osnovnim radnim karakteristikama stanovništva i procjeni ukupne radne snage u zemlji. Svi prikupljeni podaci povjerljivi su i bit će korišteni isključivo u statističke svrhe. Anketiranje kućanstva na terenu obavljaju ovlašteni anketari od strane Federalne zavoda za statistiku. -Koristimo priliku da Vas zamolimo za puno razumijevanje i potporu u provođenju ove aktivnosti, ističu iz Federalnog Zavoda za statistiku BiH.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti