Više

  Federalni zavod za statistiku provodi anketu o radnoj snazi od 11.-24.04.2016.g. u ŽP

  Najčitanije

  U razdoblju od 11. do 24. travnja ove godine, sukladno Programu i Planu provođenja statističkih istraživanja od interesa za Federaciju BiH na teritoriju Županije Posavske provest će se Anketa o radnoj snazi. Anketiranje kućanstava na terenu ŽP obavljat će anketari ovlašteni od strane Federalnog zavoda za statistiku. Anketa o radnoj snazi provodi se u uzorkom izabranim kućanstvima na području ŽP. U Županiji Posavskoj uzorak je uzet na 121 kućanstvu od kojih je u općini Orašje 65, u općini Domaljevac 16 i u općini Odžak 40 kućanstava.

  Temeljni cilj Ankete o radnoj snazi je dobijanje podataka o osnovnim radnim karakteristikama stanovništva i procjena ukupne radne snage u zemlji. Prikupljeni podaci iz Ankete su povjerljivi i isti će se sukladno odredbama Zakona o statistici Federacije BiH koristit isključivo u statističke svrhe. -Koristimo priliku zamoliti Vas za puno razumijevanje i podršku u provođenju ove aktivnosti, ističu u obavijesti Iz Federalnog Zavoda za statistiku.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti