Više

  Federalni zavod za zapošljavanje

  Najčitanije

  Federalni zavod za zapošljavanje je 18.02.2016.godine objavilo javne pozive za učešće u subvencioniranju zapošljavanja mladih bez radnog iskustva i samozapošljavanja po Uredbi o poticanju zapošljavanja Vlade FBiH, sufinanciranju zapošljavanja po Programu Federalnog zavoda za zapošljavanje 2016 i programu pripreme za rad kroz obuku, stručno osposobljavanje i usavršavanje 2016 Obukom do posla.

  Ovdje možete preuzeti:

  Subvencioniranje zapošljavanja mladih bez radnog iskustva i samozapošljavanja po Uredbi o poticanju zapošljavanja Vlade FBiH

  Sufinanciranje zapošljavanja po Programu Federalnog zavoda za zapošljavanje 2016

  Program pripreme za rad kroz obuku, stručno osposobljavanje i usavršavanje 2016 Obukom do posla

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti