Federalni zavod za zapošljavanje

Najčitanije

Federalni zavod za zapošljavanje je 18.02.2016.godine objavilo javne pozive za učešće u subvencioniranju zapošljavanja mladih bez radnog iskustva i samozapošljavanja po Uredbi o poticanju zapošljavanja Vlade FBiH, sufinanciranju zapošljavanja po Programu Federalnog zavoda za zapošljavanje 2016 i programu pripreme za rad kroz obuku, stručno osposobljavanje i usavršavanje 2016 Obukom do posla.

Ovdje možete preuzeti:

Subvencioniranje zapošljavanja mladih bez radnog iskustva i samozapošljavanja po Uredbi o poticanju zapošljavanja Vlade FBiH

Sufinanciranje zapošljavanja po Programu Federalnog zavoda za zapošljavanje 2016

Program pripreme za rad kroz obuku, stručno osposobljavanje i usavršavanje 2016 Obukom do posla

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti