Više

  Fokus grupa na temu „Unapređenje ponude radne snage u Posavini”

  Najčitanije

  U okviru projekta „Partnerstvo za upošljavanje u Posavini“ jučer (05.06.) u Centru za poduzetništvo u Orašju organizirana je druga fokus grupa na temu „Unapređenje ponude radne snage u Posavini kroz unapređenje obrazovnih intervencija – izazovi i mogućnosti“. Fokusirana grupna diskusija je dio istraživanja „Analize tržišta rada sa preporukama za unapređenje upisne politike na području Županije Posavske“. Cilj fokus grupe bilo je unapređenje upisne politike kroz usporedbu podataka o stanju na tržištu rada koje posjeduje Služba za upošljavanje Županije Posavske sa potrebama i planovima poslodavaca, kao i sa nastavnim planovima i programima obrazovnih ustanova. U fokus grupi sudjelovali su predstavnici iz Ureda za razvoj i europske integracije Županije Posavske, Općine Orašje, obrazovnih ustanova iz Županije Posavske i nevladinih organizacija.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti