Više

  Fond za zaštitu okoliša FBiH raspisao Javni poziv

  Najčitanije

  Fond za zaštitu okoliša Federacije BiH raspisao je Javni poziv za dodjelu sredstava iz proračunske potpore EU za provođenje mjera energetske efikasnosti u mikro, malim i srednjim poduzećima za 2024. godinu JP BPEU MMSP 2024-1. Ukupni iznos proračunske potpore EU raspoloživ po ovom pozivu je 5.274.342,73 KM.

  Predmet Javnog poziva je prikupljanje prijava za dodjelu bespovratnih sredstava EU kroz proračunsku potporu mikro, malim i srednjim poduzećima za projekte energetske efikasnosti. Ovaj Javni poziv podrazumijeva korištenje bespovratnih sredstava za sufinanciranje provođenja mjera povećanja energetske efikasnosti u/na postojećim objektima/sistemima/procesima, i to za:
  -Lot 1: Mikro poduzeća – raspoloživi proračun: 3.115.396,30 KM
  -Lot 2: Mala i srednja poduzeća – raspoloživi proračun: 2.158.946,43 KM.

  Vrijeme trajanja Javnog poziva je od dana njegove objave pa do raspodjele sredstava, a najkasnije do 15.04.2024. godine, navodi se u pozivu.

  Javni poziv i potrebne obrasce možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti