Više

  Hrvatski član Predsjedništva BiH i predsjednik HDZ-a BiH dr. Dragan Čović boravio je u Orašju

  Najčitanije

  Hrvatski član Predsjedništva BiH i predsjednik HDZ-a BiH dr. Dragan Čović boravio je u Orašju. U nizu održanih sastanaka susreo se s gvardijanom Franjevačkog samostana u Tolisi fra Mariom Jurićem, ministrima u Vladi Županije Posavske predvođenim predsjednikom Vlade Marijanom Klaićem , održao je sastanak sa ŽO HDZ Posavina na čelu sa predsjednikom Đurom Topićem, a posjetio je i općinu Orašje gdje je domaćin bio načelnik Stanko Vincetić. Na sastancima u Orašju bilo je riječi o prioritetnim projektima za Županiju Posavsku . Boravak hrvatskog člana Predsjedništva BiH završio je posjetom župnome uredu u Posavskoj Mahali gdje je razgovarao sa župnikom Pavom Brajinovićem.

  Uz hrvatskog člana Predsjedništva BiH dr. Čovića, u izaslanstvu su bili federalni ministar pravde Mato Jozić, ministar prometa i komunikacija u Vladi FBiH Denis Lasić, direktor JP Ceste Federacije BiH Ljubo Pravdić te šefica Kabineta hrvatskog člana Predsjedništva BiH Tonka Krešić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti