Više

  Informacija za sudionike u prometu

  Najčitanije

  Koristim priliku  informirati  stanovništvo i sudionike u prometu na području  Općine Orašje da je na našem području   u funkciji  utvrđivanja prekoračenja dozvoljene brzine kretanja, a bez prisustva policijskih službenika i ne provodeći  postupak zaustavljanja  vozila na licu mjesta  uočavanja prekršaja  mobilni radar tipa“Trucam“ te Vas pozivam  na dosljednu primjenu odredbi  o brzini kretanja  definiranih Zakonom o sigurnosti  prometa na cestama.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 GLASNOGOVORNIK                                                                                                           Josip Dominković                                                                                                            Mag.ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti