Izjava o fiskalnoj odgovornosti

Najčitanije

Izjava o fiskalnoj odgovornosti

Obavještavaju se svi korisnici Proračuna Županije Posavske da je, sukladno čl.44 Zakona o proračunima u Federaciji BiH („Službene novine FBiH“, broj: 102/13, 9/14, 13/14, 8/15 i 91/15) te odredbama Pravilnika o obliku, sadržaju, načinu popunjavanja i predaji izjave o fiskalnoj odgovornosti („Službene novine FBiH“, broj: 34/14) rukovoditelj proračunskog korisnika dužan svake godine za prethodnu proračunsku godinu, za razdoblje u kojem je obavljao poslove rukovoditelja, popuniti Izjavu o fiskalnoj odgovornosti i istu dostaviti Ministarstvu financija do 15. ožujka tekuće godine.

Obrasci izjave o fiskalnoj odgovornosti

Pravilnik-izrade-i-predaje-izjave-o-fiskalnoj-odgovornosti

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti