Izmjena Javnog poziva Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja

Najčitanije

Ministarsvto gospodarstva, rada i prostornog uređenja sukladno programskim aktivnostima, planiranim za 2020. godinu, a na temelju Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2020. godinu na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 3/20, 05/20, 6/20, 7/20, 9/20, 10/20) objavljuje izmjenu Javnog poziva.

Tekst javnog poziva može se preuzeti ovdje:

Javni poziv može se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljeni na oglasnim i web stranicama:
-općinskih uprava Domaljevac–Šamac,Odžak i Orašje,
-udrugama poduzetnika i obrtnika na području Županije Posavske.

Sve informacije u svezi sa Javnim pozivima se mogu dobiti na telefone Ministarstva: 031/762-706 i 031/717-081 ili upitom na e-mail: gospodarstvo@zp.gov.ba.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti