Više

  Izmjena Javnog poziva Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja

  Najčitanije

  Ministarsvto gospodarstva, rada i prostornog uređenja sukladno programskim aktivnostima, planiranim za 2020. godinu, a na temelju Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2020. godinu na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 3/20, 05/20, 6/20, 7/20, 9/20, 10/20) objavljuje izmjenu Javnog poziva.

  Tekst javnog poziva može se preuzeti ovdje:

  Javni poziv može se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljeni na oglasnim i web stranicama:
  -općinskih uprava Domaljevac–Šamac,Odžak i Orašje,
  -udrugama poduzetnika i obrtnika na području Županije Posavske.

  Sve informacije u svezi sa Javnim pozivima se mogu dobiti na telefone Ministarstva: 031/762-706 i 031/717-081 ili upitom na e-mail: gospodarstvo@zp.gov.ba.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti