Više

  Javna rasprava-Nacrt Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja

  Najčitanije

  Nakon Domaljevca danas (04.11.) u Odžaku održana druga po redu Javna rasprava o Nacrtu Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja. Skup je održan u dvorani male vijećnice u Odžaku.
  Ilija Bernatović, ravnatelj Ureda za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Vlade ŽP pojasnio je Nacrt Zakona i odgovarao na postavljena pitanja, primjedbe i sugestije upućene tijekom rasprave, a koje će doprinijeti kvalitetnijoj izradi konačnog teksta zakona.

  Sutra 05.11.2020.g. održat će se i u Orašju Javna rasprava o Nacrtu Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja. Skup je zakazan u vijećnici Omladinskog doma sa početkom od 12,00.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti