Više

  Javna rasprava-Nacrt Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja

  Najčitanije

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja za općinu Domaljevac Šamac održana je danas (03.11.) u zgradi Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu. Javnu raspravu, uz ostale, pratio je i predsjednik Skupštine ŽP Blaž Župarić. Pozdravio je nazočne i naglasio važnost Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja za građane Županije Posavske.

  Ilija Bernatović, ravnatelj Ureda za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Vlade ŽP pojasnio je Nacrt Zakona i odgovarao na postavljena pitanja. Sugestije tijekom javne rasprave doprinijet će kvalitetnijoj izradi konačnog teksta zakona.

  Podsjećamo, javna rasprava za općinu Odžak bit će održana 4.11.2020.g. u zgradi male vijećnice u Odžaku sa početkom od 12,00, a za općinu Orašje 05.11.2020.g. u vijećnici Omladinskog doma sa početkom od 12,00.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti