Javna rasprava-Nacrt Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u ŽP

Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja, izvješćuje zainteresiranu javnost, pučanstvo, pravne i fizičke osobe, javna tijela uprave, javna poduzeća, javne ustanove i sve ostale subjekte s područja općine Orašje da će se javna rasprava o Nacrtu Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u Županiji Posavskoj održati u:
    -četvrtak 28.4.2022. godine s početkom u 14,00 sati u Hotelu Derby (konferencijska sala) u Orašju.
    Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u javnoj raspravi, kako bi se, na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija, pridonijelo kvalitetnoj izradi prijedloga Zakona.
    Nacrt Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u Županiji Posavskoj možete preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske.

Ministar
    Dragutin Živković, dipl.ing.stroj.