Javna rasprava o nacrtu Zakona o doplatku za djecu

Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne politike Vlade Županije  Posavske je sukladno  Zaključku Skupštine Županije Posavske uputilo na javnu raspravu  nacrt Zakona o doplatku za djecu.

Javne rasprave će se održati prema sljedećem rasporedu:

– 15.11.2016.godine u 12 sati u dvorani za sjednice Općinskog vijeća općine Orašje
    – 16.11.2016. godine u 12 sati u Hotelu Euro Odžak
    – 17.11.2016. godine u 12 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije   Posavske ,     Domaljevac-Šamac.

Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu zdravstva, rada i socijalne politike Županije  Posavske najkasnije do  24.11.2016. godine na adresu Jug 1. bb. 76 270 Orašje, na e-maill adresu: zdravstvo@zupanijaposavska.ba ili na fax:031 713-345.

-Pozivamo sve zainteresirane da sudjeluju u javnoj raspravi i time doprinesu kvalitetnijem tekstu izrade Zakona o doplatku za djecu, kazao je ministar Damir Živković.

NACRT ZAKONA