Više

  Javna rasprava o Nacrtu zakona o kontroli i ograničenoj uporabi duhana

  Najčitanije

  U organizaciji Ministarstva zdravstva, rada i socijalne politike Županije Posavske  u dvorani Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, održana je javna rasprava o Nacrtu zakona o kontroli i ograničenoj uporabi duhana, duhanskih i ostalih proizvoda za pušenje. Skupu je bio nazočan, uz ostale i ministar zdravstva , rada i socijalne politike u Vladi ŽP Damir Živković.

  Nacrt zakona  predstavili su ispred Federalnog ministarstva zdravstva Adisa Mehić i Zlatan Peršić. Ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Federacije BiH primarijus. Dr. Davor Pehar održao je kratko predavanje o štetnosti pušenja. Dr. Aida Ramić , kordinatorica za kontrolu duhana i pomoćnica direktora za stručne poslove u Zavodu za javno zdravstvo Federacije BiH sudjelovala je u raspravi tijekom koje su iznesene primjedbe i sugestije. Postavljena su pitanja  koja se odnose osobito na primjenu zakona u oblasti ugostiteljstva. Na pitanja su odgovarali predstavnici Federalnog ministarstva zdravsta i Zavoda za javno zdravstvo Federacije BiH.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti