Više

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o lokalnoj samoupravi Županije Posavske

  Najčitanije

  Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske je na temelju Zaključka Skupštine Županije Posavske uputilo nacrt Zakona o lokalnoj samoupravi Županije Posavske na javnu raspravu.

  Javna rasprava će se održati za:

  -Općinu Odžak, dana 28.10.2019. godine u 12,00 sati u zgradi Male vijećnice u Odžaku,
  -Općinu Domaljevac – Šamac, dana 29.10.2019. godine u 12,00 sati u zgradi Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu,
  -Općinu Orašje, dana 30.10.2019. godine u 12,00 sati u zgradi Vijećnice u Orašju.

  Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu pravosuđa i uprave Županije Posavske na adresu: Trg b.b. 76 290 Odžak, na e-mail adresu: pravosudje@zupanijaposavska.ba ili na telefon/faks: 031/762-704.

  Iz Ministarstva pravosuđa i uprave Županije Posavske pozivaju sve zainteresirane da sudjeluju u javnoj raspravi o nacrtu Zakona o lokalnoj samoupravi Županije Posavske kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona.

  Nacrt zakona možete preuzeti na sljedećem linku:

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti