Više

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o muzejima

  Najčitanije

  Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske organizira Javnu raspravu o Nacrtu zakona o muzejima. Javna rasprava održat će se 29.11.2017. godine u 12:00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu.
  Primjedbe, prijedlozi i sugestije mogu se dostaviti Ministarstvu prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske najkasnije do 28.11.2017. godine na adresu: Jug I., 76 270 Orašje, na e-mail adresu: minist.prosvjete.zup.posavske@tel.net.ba ili na telefon/faks:
  031/713-356 ili 031713127.
  Iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa pozivaju sve zainteresirane da se odazovu pozivu povodom javne rasprave Nacrta Zakona o muzejima kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona.

  Nacrt Zakona o muzejima možete preuzeti OVDJE

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti