Više

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja

  Najčitanije

  Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe je na temelju Zaključka Skupštine Županije Posavske uputio Nacrt Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja na javnu raspravu.
  Javna rasprava će se održati:

  – Općina Domaljevac – Šamac, dana 03.11.2020. godine u 12,00 sati u zgradi Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu,
  – Općina Odžak, dana 04.11.2020. godine u 12,00 sati u zgradi Male vijećnice u Odžaku,
  – Općina Orašje, dana 05.11.2020. godine u 12,00 sati u Vijećnici omladinskog doma u Orašju.

  Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Uredu za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Županije Posavske na adresu: Trg b.b. 76 290 Odžak, na e-mail adresu: raseljeni@zupanijaposavska.ba ili na telefon/faks: 031/762-726.
  Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u javnoj raspravi o nacrtu Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona.

  Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe ispričava se zbog pogreške u objavi Nacrta Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja od 26.10.2020. godine.

  Nacrt zakona možete preuzeti na sljedećem linku:

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti