Više

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o porodnim naknadama zaposlenim majkama

  Najčitanije

  Sukladno Zaključku Skupštine Županije Posavske broj:01-02-60/16-II od 18.07.2016. godine, Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne politike Županije Posavske upućuje na javnu raspravu Nacrt Zakona o porodnim naknadama zaposlenim majkama.

  Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu zdravstva, rada i socijalne politike Županije Posavske najkasnije do 07.09.2016. godine na adresu Jug 1. bb. 76 270 Orašje, na e-mail adresu: ministarstvo.zrsp.zp@tel.net.ba ili na fax:031 713-345.

  Obavještavamo sve zainteresirane građane da će se 02.09.2016. godine (petak) sa početkom u 12,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu održati javna rasprava o Nacrtu Zakona o porodnim naknadama zaposlenim majkama.

  Pozivamo sve zainteresirane da uzmu učešće u javnoj raspravi.

  Ovdje možete preuzeti Nacrt Zakona o porodnim naknadama zaposlenim majkama

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti