Javna rasprava o Nacrtu Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u Županiji Posavskoj

Najčitanije

Temeljem Zaključka Skupštine Županije Posavske broj 01-02-29-2/22 od 23.3.2022. godine provest će se Javna rasprava o Nacrtu Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u Županiji Posavskoj u sve tri općine Županije Posavske.

Javna rasprava će se održati 20.4.2022. godine (srijeda) s početkom u 13,00 sati u Domaljevcu, 26.4.2022. godine (utorak) s početkom u 13,00 sati u Odžaku i 28.4.2022. godine (četvrtak) s početkom u 14,00 sati u Orašju. Mjesto i adresa održavanja Javne rasprave za svaku općinu biti će naknadno objavljeno.

Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu gospodarstva, rada i prostornog uređenja Županije Posavske na adresu: Glavni trg b.b., 76290 Odžak ili na email adresu: gospodarstvo@zp.gov.ba

Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u Javnoj raspravi o Nacrtu Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u Županiji Posavskoj, kako bi se, na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija, pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta o izmjenama i dopunama Zakona.

Ministar
Dragutin Živković, dipl.ing.stroj

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti