Više

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o pružanju besplatne pravne pomoći

  Najčitanije

  Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske je na temelju Zaključka Skupštine Županije Posavske uputilo Nacrt Zakona o pružanju besplatne pravne pomoći na javnu raspravu.

  Javna rasprava će se održati 20.01.2020. godine u 12,00 sati u zgradi Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu.

  Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu pravosuđa i uprave Županije Posavske na adresu: Trg b.b. 76 290 Odžak, na e-mail adresu: pravosudje@zupanijaposavska.ba ili na telefon/faks: 031/762-704.

  Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u javnoj raspravi o Nacrtu Zakona o pružanju besplatne pravne pomoći kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti