Više

  Javna rasprava: Zakon o zaštiti od požara i vatrogastvu u Federaciji BiH

  Najčitanije

  Županijska uprava civilne zaštite Orašje u suradnji sa Federalnom upravom civilne zaštite Sarajevo organizirati će Javnu raspravu o Nacrtu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o zaštiti od požara i vatrogastvu u Federaciji BiH. Zajednička Javna rasprava za sve tri  općine Županije Posavske biti će održana u Orašju u dvorani za sjednice općinskog vijeća Orašje (Omladinski dom) u utorak 5.prosinca 2017.godine sa početkom u 11 sati. Nacrt zakona je prihvatio Predstavnički dom Parlamenta FBiH i odredio rok od 60 dana za Javnu raspravu.
  Svi zainteresirani mogu svoje primjedbe i sugestije dostaviti na: e-mail: fucz@fucz.gov.ba ili na adresu:
  „Federalna uprava civilne zaštite ulica Vitomira Lukića broj 10, 71000 Sarajevo, koristeći obrasce za dostavljanje prijedloge i sugestija“

  Nacrt Zakona možete preuzeti OVDJE
  Obrasce za dostavu komentara možete preuzeti OVDJE

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti