Više

  Javna tribina “Poljoprivreda – šansa za razvoj i ostanak u Posavini”

  Najčitanije

  Centri civilnih inicijativa (CCI) održali su jučer (11.05.2017. g.) Javnu tribinu “Poljoprivreda – šansa za razvoj i ostanak u Posavini” u Odžaku, s ciljem omogućavanja neposrednog dijaloga između građana i zastupnika kao izabranih predstavnika s područja Županije Posavske. Građanima su se obratili i odgovorili na pitanja zastupnici u Skupštini Županije Posavske:
  Drago Zečević – HDZ 1990,
  Anes Osmanović – SDA,
  Ilić Ilija –HDZ BiH,
  Jurkić Tomo – PS,
  Ahmetović Mirsad – SDP,
  Ivo Bilušić – samostalni zastupnik.

  Do kraja lipnja Centri civilnih inicijativa održat će još 12 javnih tribina širom Bosne i Hercegovine putem kojih će predstavnici u zakonodavnim organima vlasti, kroz direktnu komunikaciju s građanima/biračima predstaviti svoje aktivnosti, rezultate rada, te razgovarati o aktualnim temama. Na ovaj način se jača povjerenje između vlasti i građana, povećava transparentnost rada predstavnika vlasti, a rad izabranih predstavnika preispituje od strane građana/birača.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti