Javni natječaj Federalnog ministarstva kulture i sporta

Najčitanije

Federalno ministarstvo kulture i sporta raspisalo je Javni natječaj za raspodjelu dijela prihoda ostvarenih po osnovu naknada za priređivanje igara na sreću.
Pravo sudjelovanja na ovom javnom natječaju imaju udruge građana i humanitarne organizacije osnovane u skladu s važećim propisima o udrugama i fondacijama, koje imaju sjedište na teritoriji Federacije Bosne i Hercegovine.
Na ovaj javni natječaj moguće je aplicirati samo s projektima/programima koji će se realizirati u 2023. godini i odnosi na oblasti: „promoviranje kulture“ i „promicanje razvoja profesionalnog sporta s ciljem povećanja sredstava fonda za nagrađivanje za istaknute sportske rezultate“.

Krajnji rok za dostavljanje prijava je 17.2.2023. godine, navodi se u Javnom natječaju.

Javni natječaj i prijavni obrazac možete preuzeti ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti