Javni natječaj za odabir korisnika kreditnih sredstava

Najčitanije

Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta raspisalo je Javni natječaj za odabir korisnika kreditnih sredstava po Programu „Kreditni poticaj razvoja, poduzetništva i obrta“ za 2022. godinu.
Predmet Javnog konkursa je prikupljanje prijava za odabir korisnika kreditnih sredstava, iz sredstava koja su na računu namjenskog depozita Vlade Federacije BiH-Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta kod Razvojne banke Federacije Bosne i Hercegovine, a radi realizacije Programa „Kreditni poticaj razvoja, poduzetništva i obrta“ za 2022. godinu.
Kreditna sredstva će se plasirati putem Razvojne banke, s rokom povrata sredstava na račun Banke do sedam (7) godina, grace periodom do dvije (2) godine, uključenim u rok povrata sredstava i kamatnom stopom od 0,9%.
Prijave se dostavljaju do 31.3.2022. godine, navodi se u Javnom natječaju.

Javni natječaj i prijavne obrasce možete preuzeti ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti