Više

  Javni poziv Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije

  Najčitanije

  Vlada Federacije Bosne i Hercegovine donijela je na 240. sjednici, održanoj 16.10. 2020. godine, Uredbu o interventnim mjerama za potporu ugroženim sektorima privrede Federacije BiH u okolnostima pandemije COVID-19 (“Službene novine Federacije BiH”, broj 74/20).

  Donošenjem ove Uredbe, ispunili su se svi preduvjeti za objavu Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu financijske pomoći, u ukupno raspoloživom iznosu od 30.000.000,00 KM, privrednim društvima, izvoznicima na web stranici Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije www.fmeri.gov.ba.

  Javni poziv otvoren je 21 dan od dana Obavijesti o objavi Javnog poziva u dnevnim novinama, odnosno do 10.11.2020. godine, navode iz Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije

  Javni poziv možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti