Više

  Javni poziv Federalnog ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

  Najčitanije

  Na osnovu člana 30. stav (1) Uredbe o interventnim mjerama za potporu ugroženim sektorima privrede Federacije Bosne i Hercegovine u okolnostima pandemije COVID-19 („Službene novine Federacije“ BiH, broj 74/20), Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva raspisalo je Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijske pomoći subjektima iz poljoprivredno-prehrambenog sektora.

  Za realizaciju ovog Javnog poziva osigurana su sredstva u iznosu od 10.000.000,00 KM iz Proračuna Federacije Bosne i Hercegovine za 2020. godinu. Maksimalni dozvoljeni iznos financijske pomoći koji se može dodijeliti jednom korisniku po ovom Javnom pozivu ne može preći iznos od 700.000,00 KM.

  Javni poziv ostaje otvoren 21 dan od dana objavljivanja obavijesti o objavi Javnog poziva u dnevnim novinama „Dnevni avaz“ i „Dnevni list“, navodi se u Javnom pozivu.

  Javni poziv možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti