Više

  Javni poziv Federalnog ministarstva prometa i komunikacija

  Najčitanije

  Federalno ministarstvo prometa i komunikacija objavilo je Javni poziv za dodjelu financijske pomoći poslovnim subjektima iz sektora javnog cestovnog prijevoza putnika.

  Ukupna financijska sredstva kojima raspolaže Federalno ministarstvo prometa i komunikacija za dodjelu financijske pomoći sektoru javnog cestovnog prijevoza putnika su u iznosu 10.000.000,00 KM, a najviši iznos financijske pomoći jednom korisniku koji se dodjeljuje po Javnom pozivu ne može prelaziti iznos od 700.000,00 KM za korisnike iz sektora javnog cestovnog prijevoza putnika, navodi se u Javnom pozivu.

  Više o Javnom pozivu možete pročitati ovdje.

  Javni poziv i obrasce možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti