Javni poziv Federalnog ministarstva rada i socijalne politike

Najčitanije

Federalno ministarstvo rada i socijalne politike raspisalo je Javni poziv za dodjelu sredstava s pozicije Tekućeg transfera drugim razinama vlasti i fondovima-Podrška Europske unije Bosni i Hercegovini u cilju ublažavanja negativnog socioekonomskog utjecaja energetske krize.
Predmet Javnog poziva je dodjela sredstava s pozicije Tekućeg transfera drugim razinama vlasti i fondovima-Podrška Europske unije Bosni i Hercegovini u cilju ublažavanja negativnog socioekonomskog utjecaja energetske krize u ukupnom iznosu od 64.534.646,00 KM.
U roku i na način koji su definirani ovim Javnim pozivom, prijave za dodjelu sredstava po osnovu Odluke o usvajanju Programa utroška podnose se jedinicama lokalne samouprave (općinama i gradovima) prema mjestu prebivališta podnositelja prijave sa svom potrebnom dokumentacijom. Rok za podnošenje prijava po ovom Javnom pozivu teče od 23.10. pa do zaključno s 10.11.2023. godine, navodi se u javnom pozivu.

Javni poziv i potrebne obrasce možete preuzeti ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti