Više

  Javni poziv-Fond za rehabilitaciju

  Najčitanije

  Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom objavio je Javni poziv za dodjelu novčanog stimulansa u 2021. godini, za novo zapošljavanje osoba s invaliditetom. Predmet Javnog poziva je raspodjela sredstava Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom u ukupnom iznosu od 3.500.000,00 KM za dodjelu novčanog stimulansa za novo zapošljavanje i samozapošljavanje osoba s invaliditetom. Osnovni iznos novčanog stimulansa koji se dodjeljuje po jednoj novozaposlenoj osobi s invaliditetom je 6.000,00 KM, a najveći mogući iznos koji se može dodijeliti po jednoj osobi je 13.500,00 KM, u ovisnosti od postotka invalidnosti i perioda zapošljavanja, navodi se u Javnom pozivu.

  Javni poziv je otvoren do 01.04.2021. godine.

  Javni poziv i prijavne obrasce možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti