Više

  Javni poziv jedinicama lokalne samouprave za podnošenje prijava u svrhu dodjele sredstava kao potpora sufinanciranja projekata razvoja poduzetničke infrastrukture

  Najčitanije

  Sukladno programskim aktivnostima u 2023. godini, a na temelju točke II. Odluke Vlade Županije Posavske o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2023. godinu na poziciji Kapitalni grant jedinicama lokalne samouprave za razvoj poduzetničke infrastrukture („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 10/23), Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje Javni poziv jedinicama lokalne samouprave za podnošenje prijava u svrhu dodjele sredstava kao potpora sufinanciranja projekta/projekata razvoja poduzetničke infrastrukture.

  Tekst Javnog poziva možete preuzeti ovdje:

  Sastavni dio Javnog poziva je:

  Javni poziv i Obrazac 1. Prijava može se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljen na oglasnim i web stranicama:
  -općinskih uprava Domaljevac-Šamac, Odžak i Grada Orašje.

  Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom može se dobiti na telefone Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja Županije Posavske: 031/762-706 i 031/717-081, te na mail: gospodarstvo@zp.gov.ba

  Na Javni poziv se možete prijaviti zaključno sa 31.10.2023. godine.
  NAPOMENA: Obrazac 1. Prijava popunjava se u elektronskoj formi.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti