Javni poziv jedinicama lokalne samouprave za podnošenje prijava u svrhu dodjele sredstava kao potpora sufinanciranja projekata razvoja poduzetničke infrastrukture

Najčitanije

Sukladno programskim aktivnostima u 2023. godini, a na temelju točke II. Odluke Vlade Županije Posavske o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2023. godinu na poziciji Kapitalni grant jedinicama lokalne samouprave za razvoj poduzetničke infrastrukture („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 10/23), Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje Javni poziv jedinicama lokalne samouprave za podnošenje prijava u svrhu dodjele sredstava kao potpora sufinanciranja projekta/projekata razvoja poduzetničke infrastrukture.

Tekst Javnog poziva možete preuzeti ovdje:

Sastavni dio Javnog poziva je:

Javni poziv i Obrazac 1. Prijava može se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljen na oglasnim i web stranicama:
-općinskih uprava Domaljevac-Šamac, Odžak i Grada Orašje.

Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom može se dobiti na telefone Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja Županije Posavske: 031/762-706 i 031/717-081, te na mail: gospodarstvo@zp.gov.ba

Na Javni poziv se možete prijaviti zaključno sa 31.10.2023. godine.
NAPOMENA: Obrazac 1. Prijava popunjava se u elektronskoj formi.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti