Javni poziv Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP

Najčitanije

Sukladno programskim aktivnostima u 2020. godini, a na temelju Odluke o izmjenama Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2020. godinu na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga, broj Odluke: 01-02-270/20 od 10.06.2020., Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje javni poziv za korištenje financijskih sredstava na poziciji Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga.

Tekst javnog poziva može se preuzeti ovdje:

Sastavni dio Javnog poziva su i sljedeći prilozi

Javni poziv i prilozi mogu se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljeni na oglasnim i web stranicama:
-općinskih uprava Domaljevac–Šamac, Odžak i Orašje,
-udrugama poduzetnika i obrtnika na području Županije Posavske.
Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom se mogu dobiti na telefone Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja: 031/762-706 i 031/717-081.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti