Više

  Javni poziv: Podrška investicijama u prerađivačke kapacitete i marketing poljoprivredno-prehrambenih proizvoda

  Najčitanije

  U okviru projekata EU4AGRI, EU4AGRI-Recovery i EU4BusinessRecovery, koje financira Europska unija, objavljen je Javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava investicijama u prerađivačke kapacitete i marketing poljoprivredno-prehrambenih proizvoda u Bosni i Hercegovini.

  Kroz ovaj javni poziv, vrijedan 3 milijuna KM, Europska unija podržat će ulaganja u prerađivačke kapacitete poljoprivredno-prehrambene industrije kroz uvođenje inovacija i razvoj novih i/ili unapređenje postojećih proizvoda, marketinških alata, te osiguranje kontinuiteta poslovanja i sigurnog i zdravog radnog okruženja u BiH.

  Krajnji rok za podnošenje prijava je 3. prosinac 2021. godine do 17:00 sati.

  Ovdje možete pogledati i preuzeti Javni poziv, smjernice i potrebnu dokumentaciju.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti