Više

  Javni poziv poduzetnicima i obrtnicima

  Najčitanije

  Sukladno programskim aktivnostima u 2016.g., a na temelju Odluke o odobravanju izdvajanja sredstava iz Proračuna Županije Posavske za  2016. godinu na poziciji „Grant za razvoj poduzetništva i obrta“, Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja objavilo je Javni poziv za korištenje financijskih sredstava na poziciji „Grant za razvoj poduzetništva i obrta“. Javni poziv se odnosi na sufinanciranje nabavke osnovnih sredstava, a financijska sredstva se odobravaju kao refundacija troškova nabavke, ili kao sufinanciranje troškova nabavke koja je u tijeku ili će biti okončana u 2016-oj godini. Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom se mogu dobiti na telefone Ministarstva: 031/762-706 i 717 -081, izvijestili su iz Ministarstva.

  Tekst javnog poziva može se preuzeti ovdje:

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti