Javni poziv-stambena pitanja pripadnika braniteljskih populacija

Najčitanije

Javni poziv o uvjetima, načinu, kriterijima i postupku za pružanje pomoći u rješavanju stambenih pitanja pripadnika braniteljskih populacija za 2022. godinu je odlukom Upravnog odbora Fondacije objavljen od 10.2.2022. godine i trajat će do 10.3.2022. godine.
Predmet Javnog poziva o uvjetima, načinu, kriterijima i postupku dodjele sredstava za pružanje pomoći u rješavanju stambenog pitanja pripadnika braniteljskih populacija za 2022. godinu je pružanje pomoći na povoljnim kreditnim osnovama u rješavanju stambenih pitanja pripadnika braniteljske populacije, navodi se u obavijesti Fondacije za pružanje pomoći u rješavanju stambenih pitanja pripadnika braniteljskih populacija.

Javni poziv možete preuzeti ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti