Više

  Javni poziv USAID-a/Sweden Projekt

  Najčitanije

  USAID/Sweden Projekt razvoja tržišne poljoprivrede II (FARMA II) poziva kvalificirane pružatelje usluga poslovnog razvoja i organizacije proizvođača da dostave zahtjeve za dodjelu bespovratnih sredstava za pružanje usluga obuke, savjetodavne i druge stručne potpore, te na taj način doprinesu jačanju konkurentnosti poljoprivrednog sektora.

  USAID i Vlada Švedske stavili su putem FARMA II projekta organizacijama iz sektora poljoprivrede na raspolaganje dodatni grant fond u vrijednosti od tri milijuna američkih dolara, a vrijednost pojedinačne aplikacije predviđena je u rasponu od minimalno 2.000,00 američkih dolara do maksimalno 50.000,00 američkih dolara (protuvrijednost u KM).

  Zainteresirane organizacije registrirane u skladu sa zakonima Bosne i Hercegovine sve detalje o ovom pozivu mogu pronaći ovdje

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti