Više

  Javni poziv za dodjelu novčane pomoći razvojačenim braniteljima

  Najčitanije

  Federalno ministarstvo za pitanja branitelja i invalida DR-a objavilo je Javni poziv za dodjelu novčane pomoći razvojačenim braniteljima. Riječ je o dodjeli jednokratne novčane pomoći za rješavanje socijalno statusnih pitanja pripadnika branitelja i članova njihovih obitelji, a rok za podnošenje zahtjeva je 31.12.2017. godine. Na web stranici ministarstva nalazi se i obrazac u kojem se navodi koja je dokumentacija potrebna, a moći će se preuzeti i u Grupama/Samostalni izvršitelji za pitanja evidencija iz oblasti vojne obaveze u općinama. Zahtjevi po Javnom pozivu podnose se Federalnom ministarstvu za pitanja branitelja i invalida domovinskog rata, odnosno Grupama/Samostalni izvršitelji za pitanja evidencija iz oblasti vojne obaveze u općinama ili putem pošte na adresu Alipašina 41, Sarajevo.

  Ovdje možete Javni poziv i obrazac za prijavu

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti