Javni poziv za dodjelu sredstava Transfera za financiranje studentskog standarda u 2021. godini

Najčitanije

Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke/znanosti objavljuje Javni poziv za odabir programa i projekata iz oblasti proširenog studentskog standarda, koji će se financirati/sufinancirati iz Proračuna Federacije Bosne i Hercegovine za 2021. , i to za: poticaj školovanju Roma i potporu studentima s invaliditetom.
Javni poziv se odnosi na studente koji su upisani u akademsku 2021/2022. godinu.
Krajnji rok za dostavljanje prijave je utorak 5. studenog 2021.

Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke/znanosti je objavilo Poziv na kandidiranje studenata za dodjelu potpore najboljim studentima koji su najbolji rezultat ostvarili u akademskoj 2020./2021. godini.

Javni poziv i obrasce možete pogledati i preuzeti ovdje

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti