Više

  Javni poziv za mjeru potpore investicijama u prerađivačke kapacitete i marketing poljoprivredno-prehrambenih proizvoda

  Najčitanije

  Projekti EU4AGRI i EU4AGRI-Recovery objavlili novi Javni poziv potencijalnim korisnicima bespovratnih sredstava za mjeru potpore investicijama u prerađivačke kapacitete i marketing poljoprivredno-prehrambenih proizvoda, vrijedan je 5 milijuna KM.

  Ovaj javni poziv kao i smjernice za potencijalne podnositelje prijava se isključivo odnose na mjeru potpore u prerađivačke kapacitete poljoprivredno-prehrambene industrije kroz uvođenje inovacija i razvoj novih i/ili unapređenje postojećih proizvoda, marketinških alata, te osiguranje kontinuiteta poslovanja i sigurnog i zdravog radnog okruženja.

  Sredstva potpore po jednoj prijavi mogu iznositi od 30.000 KM do 300.000 KM i mogu se koristiti samo za financiranje prihvatljivih troškova (navedeni iznosi ne uključuju PDV koji se smatra neprihvatljivim troškom).

  Prijave se mogu podnijeti od 15. siječnja 2023. godine dok je krajnji rok 06. ožujak 2023. godine do 15:00 sati, navodi se u javnom pozivu.

  Javni poziv i prijavne obrasce možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti