Više

  Javni poziv za pomoć u obnovi i rekonstrukciji stambenih jedinica u cilju povratka

  Najčitanije

  Javni poziv izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Bosni i Hercegovini i povratnicima u Federaciju Bosne i Hercegovine za podnošenje prijava za obnovu  i rekonstrukciju stambenih jedinica u cilju povratka na područje općina Federacije Bosne i Hercegovine

  Pomoć u obnovi i rekonstrukciji stambenih jedinica u cilju povratka dodjeljuje se u okviru implementacije Programa obnove stambenih jedinica dodjelom građevinskog materijala i sredstava za ugradnju i Programa obnove stambenih jedinica po sistemu „ključ u ruke“ raseljenim osobama i povratnicima u Federaciji Bosne i Hercegovine i izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine.

  Javni poziv traje od 02.11.2015.godine do 31.12.2015.godine

   

  Ovdje možete preuzeti:

  JAVNI POZIV- 2015.FBIH

  PRIJAVA ZA DOBIJANJE POMOC_INTERI

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti