Više

  Javni poziv za prijavu na preventivni zdravstveni pregled branitelja

  Najčitanije

  Ministarstvo branitelja Županije Posavske uputilo je Javni poziv svim braniteljima s prebivalištem na teritoriju Županije Posavske da se odazovu na preventivni zdravstveni pregled koji će biti proveden u razdoblju od 25.5.2018.g. do 30.6.2018.g. Pregled će provoditi Domovi zdravlja u Županiji Posavskoj. Cilj zdravstvenih pregleda jeste poboljšanje ukupnog zdravstvenog stanja braniteljske populacije. Pregled je za branitelje besplatan.

  Prijave se primaju od 7.5.2018.g. do 25.5.2018.g. na slijedećim adresama:
  -Ministarstvo branitelja Županije Posavske, ured broj 33;
  -Služba za branitelje općine Odžak i
  -Šalter sala općine Domaljevac-Šamac.

  Na Javni poziv ne mogu se javiti branitelji koji su se prijavili na pregled koji je proveden od rujna 2017. do ožujka 2018.
  Prilikom prijave, potrebno je sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu.

  Za sve dodatne informacije branitelji se mogu obratiti u Ministarstvo branitelja Županije Posavske na adresi Obilaznica bb, Zgrada Vlade Županije Posavske, na telefon broj: 031/713-265 (Anto Jurić) ili putem maila ministarstvo.branitelja@gmail.com .

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti