Više

  Javni poziv za sufinanciranje mjera smanjenja zagađenosti zraka na području ŽP-Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša ŽP

  Najčitanije

  Predmet javnog poziva je dodjela namjenskih sredstava od ekoloških naknada Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske za 2022. godinu, fizičkim licima, za sufinanciranje mjera smanjenja zagađenosti zraka. Pod mjerama smanjenja zagađenosti zraka podrazumijeva se zamjena postojećih kotlova za centralno grijanje i kamina na fosilno gorivo (ugalj i ogrjevno drvo) kotlovima ili kaminima za centralno grijanje na pelet jačine 12 KW i više i toplotnim pumpama u postojećim individualno stambenim objektima na području Županije Posavske.

  Javni poziv i potrebnu dokumentaciju možete preuzeti ovdje:

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti