Više

  Javni poziv za sufinanciranje rada veteranskih zadruga u Federaciji BiH u 2022. g.

  Najčitanije

  S ciljem prenošenja znanja i iskustava u području aktivne politike zapošljavanja veterana kroz rad u zadrugama Ministarstvo hrvatskih branitelja objavilo je Javni poziv za sufinanciranje rada veteranskih zadruga u Federaciji Bosne i Hercegovine u 2022. godini.

  Zahtjevi se zaprimaju od 30. lipnja do 29. srpnja 2022. godine.

  Tekst javnog poziva, kao i pripadajući obrasci za prijavu, dostupni su na mrežnoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja u dijelu Aktualni javni pozivi, u Ministarstvu hrvatskih branitelja te u Područnim odjelima Ministarstva u svakoj županiji Republike Hrvatske, izvijestili su iz Ministarstva hrvatskih branitelja.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti