Više

  Javni poziv za upis u Listu recenzenata i predlaganje članova stručnih povjerenstava za procjenu (recenziju) i odabir udžbenika za I. i VI. razred osnovne škole u kojima se predmetni kurikul realizira na hrvatskom jeziku u BiH

  Najčitanije

  Povjerenstvo za usklađivanje udžbeničke politike, na prijedlog Koordinacije hrvatskih županijskih ministara obrazovanja/prosvjete, znanosti, kulture i športa/sporta Federacije BiH objavilo je Javni poziv za upis u Listu recenzenata u kojem se pozivaju stručnjaci kao i odgojno-obrazovne i znanstvene ustanove te stručne udruge u obrazovanju i znanosti da predlože i prijave članove za „Listu recenzenata“ za recenziju rukopisa udžbenika i drugih obrazovnih materijala za osnovnu školu i srednju školu, a koji će biti imenovani za članove stručnih povjerenstava za procjenu i odabir udžbenika i drugih obrazovnih materijala za I. i VI. razred osnovne škole u kojima se predmetni kurikul realizira na hrvatskom jeziku u Bosni i Hercegovini.

  Javni poziv i prijavni obrazac možete pogledati i preuzeti ovdje

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti